Pozvánka na konferenciu ZRKS 2019

Srdečne Vás pozývame na každoročnú konferenciu ZRKS, ktorá sa tentokrát uskutoční
vo štvrtok 24. a 25. 10. 2019 v hoteli Salamandra pri Banskej Štiavnici.

Hlavné prednášky:

Vyššie zisky v realitnom biznise vďaka online marketingu Martin Volek, Volis International
Byť či nebyť na Instagrame Kristína Korvasová, Seesame

Štvrtok 24.10.2019


13:45 – registrácia a privítanie účastníkov

14:00 – Vyššie zisky v realitnom biznise vďaka online marketingu (Martin Volek, CEO Volis International & Google Certified Trainer)

15:30 – Prestávka na kávu

16:00 – Byť či nebyť na Instagrame (Kristína Korvasová, Seesame)

17:30 – Voľný program (wellness, jazero, prechádzka)

19:00 – Večera formou bufetových stolov

20:00 – Realitný drink v barePiatok 25.10.2019


9:00 - Novinky v ZRKS a na portáli ZoznamRealit.Sk (Marek Šubrt)

10:15 - Prestávka

10:30 - Jednoosobka alebo ďalší makléri. Čo sa oplatí? (diskusia)

image

Martin Volek

Spoluzakladateľ a hlava Volis International, je okrem iného aj certifikovaný Google Partners Trainer. K vzdelávaniu má veľmi blízky vzťah, nájdete ho ako rečníka na konferenciách a lektora v startupových centrách, či na univerzitách.

Vo vodách online marketingu pláva viac ako dekádu, preto ovláda súvislosti a na mieru dokáže ušiť stratégiu pre malé aj veľké značky. Ako bonus pridá veľkú porciu motivujúcej energie, ktorá pomáha pri hľadaní komplexného marketingového riešenia.

image

Kristína Korvasová

Kristína aktuálne pôsobí v komunikačnej agentúre Seesame, kde pre klientov tvorí stratégie a spravuje komunikáciu a kampane na Facebooku, Instagrame, LinkedIne a iných sociálnych sieťach.

Medzi jej aktuálnych klientov patrí napríklad YIT, MSD, Shell alebo ESET Science Award. Z predošlej pozície v digitálnej agentúre má skúsenosti aj s výkonnostnými kampaňami z viacerých oblastí.

Ubytovanie

Účastníci konferencie ZRKS majú zľavu na ubytovanie v hoteli Salamandra.

Dvojlôžková izba na jednu noc stojí 119 eur, ale k dispozícií sú aj jednolôžkové izby a apartmány. Raňajky a wellness sú zahrnuté v cene ubytovania. Izbu si môžete rezervovať na recepcia@salamandrahotel.sk. Je potrebné nahlásiť, že ide konferenciu ZRKS, mená ubytovaných hostí (deti aj vek) a fakturačné údaje.

Tešíme sa na vás!

Realitné kancelárie, vybudujme si svoj portál!

Nepotrebujeme od vás peniaze, dokonca nemusíte byť ani členom ZRKS, stačí ak si osvojíte myšlienku, že realitné kancelárie by mali mať svoj vlastný realitný portál, kde sú ceny inzercie garantované v stanovách. Prestaneme byť závislí na dobrej vôli komerčných portálov s nestabilnou cenovou politikou a obmedzeniami v exportoch.

Chcem pomôcť!

Prečítajte si novinky z realitného sveta