Prezident ZRKS

Prezident ZRKS je volený členskou základňou združenia na obdobie 2 rokov. Prvým prezidentom zvoleným Zakladajúcimi členmi je Matej Kucharič, jeho funkčné obdobie končí na jar 2019.

B.S.B.A. Matej Kucharič

Matej Kucharič bol do funkcie prezidenta ZRKS zvolený v marci 2017 na schôdzi zakladajúcich členov. Jeho funkcia zahŕňa organizovanie stretnutí členov ZRKS, vytváranie komunity, propagáciu združenia v médiách a vytváranie obsahu na webstránky a na sociálne siete.

Matej Kucharič začal realitnú činnosť vykonávať v roku 2006 v realitnej kancelárii IP Real, ktorá pôsobí dodnes v Bratislave a jej aj členom ZRKS. V roku 2007 založil spolu s manželkou MAGNUM Real. „Od začiatku môjho pôsobenia v realitách som mal záujem a hľadal som spôsoby ako robiť maklérsku prácu kvalitne, moderne a inovatívne. V súčasnosti vediem tím desiatich maklérov,“ uviedol prezident ZRKS s tým, že popri vedení realitnej kancelárie je stále aktívnym maklérom, lebo chce byť spojený s realitným trhom.

V prípade záujmu, môžete prezidenta ZRKS kontaktovať na adrese matej@magnumreal.sk.

Realitné kancelárie, vybudujme si svoj portál!

Nepotrebujeme od vás peniaze, dokonca nemusíte byť ani členom ZRKS, stačí ak si osvojíte myšlienku, že realitné kancelárie by mali mať svoj vlastný realitný portál, kde sú ceny inzercie garantované v stanovách. Prestaneme byť závislí na dobrej vôli komerčných portálov s nestabilnou cenovou politikou a obmedzeniami v exportoch.

Chcem pomôcť!

Prečítajte si novinky z realitného sveta