Zlatá pečať Overeného člena ZRKS


Zlatá pečať Overeného člena ZRKS

Každý člen ZRKS môže využívať Zlatú pečať Overeného člena ZRKS. Tá má za úlohu informovať klientov a návštevníkov webových stránok ZRKS, že ide o seriózne a férové realitné kancelárie, ktoré sa verejne zaviazali dodržiavať etický kódex ZRKS a ktorým záleží na formovaní zdravého realitného prostredia v našej brandži. Na webových stránkach si návštevníci môžu overiť členstvo realitnej kancelárie v ZRKS vďaka odkazu z pečate, ktorý smeruje na podstránku združenia, kde sú uvedené kontaktné informácie o realitnej kancelárii. Pečať ZRKS sa tak stáva aj efektívnym marketingovým komunikačným nástrojom, ktorý zaväzuje realitnú kanceláriu nielen smerom k ZRKS, ale aj smerom k jej klientom a obchodným partnerom.

Pečať je možné v pozmenenej forme umiestňovať aj do tlačových materiálov, prípadne na firemné dokumenty realitných kancelárií (letáky, vizitky, vianočné pozdravy, nálepky...). V kombinácii so vzorovými zmluvami pečať dotvára komplexné zázemie od ZRKS, ktoré realitná kancelária svojim členstvom získava.

V roku 2017 zaslalo ZRKS každému členovi pečať vo forme nálepiek, ktoré sa dajú umiestniť na dvere alebo na auto.

Realitné kancelárie, vybudujme si svoj portál!

Nepotrebujeme od vás peniaze, dokonca nemusíte byť ani členom ZRKS, stačí ak si osvojíte myšlienku, že realitné kancelárie by mali mať svoj vlastný realitný portál, kde sú ceny inzercie garantované v stanovách. Prestaneme byť závislí na dobrej vôli komerčných portálov s nestabilnou cenovou politikou a obmedzeniami v exportoch.

Chcem pomôcť!

Prečítajte si novinky z realitného sveta