Realitný portál vo vlastníctve ZRKS

Jediný realitný portál na Slovensku vlastnený neziskovou organizáciou ZRKS je ZoznamRealit.sk. Je dôležité, aby realitné kancelárie vlastnili svoj predajný kanál a postupne úplne stratili závislosť od komerčných realitných portálov. Tie vo veľkej miere neustále zvyšujú poplatky a zamedzujú možnostiam importu ponúk.

Vybudujme si zo ZoznamRealit.sk najnavštevovanejší portál a ušetrime na prostriedkoch platených za inzerciu na súkromných portáloch!

ZRKS

Náš portál je otvorený importu a exportu ponúk vložených realitnými kanceláriami (cez API rozhranie), aby sa všetci členovia mohli napojiť na databázu aj so svojimi vlastnými systémami, komerčnými systémami, alebo webovými stránkami. Vďaka API rozhraniu môžu realitné kancelárie využívať akýkoľvek softvér, či webovú stránku a nemusia byť odkázané na dobrú voľu poskytovateľa komerčného riešenia. Cieľom portálu združenia je dominantný predajný kanál realitných kancelárií, ktorého podmienky využívania a ceny sú garantované aj do budúcna.

Návštevnosť portálu realitných kancelárií


 • „Zo začiatku som vnímal inzerciu na www.zoznamrealit.sk ako doplnkovú službu k realitnému softvéru backOFFICE. Približne pred rokom som zaregistroval nárast dopytov z tohto realitného portálu a jeho postupné zvyšovanie. V súčasnosti došlo k výraznému zlepšeniu, k zvýšeniu konkurencie schopnosti tohto portálu, čo spôsobilo, že dopyty zo zoznamurealit.sk sú porovnateľné s dopytmi z portálu reality.sk. Z tohto dôvodu uvažujeme o ukončení inzercie na jednom z troch veľkých portálov ako sú reality.sk, topreality.sk alebo nehnuteľnosti.sk."

  Karol Vandlik RSc.

  1. Reality Rent, Žilina

 • „Z veľkých realitných portálov exportujeme svoje ponuky len na www.zoznamrealit.sk. Pri veľkosti našej realitnej kancelárie nechceme zbytočne exportovať na veľa portálov, snažíme sa byť čo najefektívnejší. Vybrali sme si zoznamrealit.sk a sme maximálne spokojní."

  Ing. Eva Berešová

  BINI BEATUS, Spišská Nová Ves

 • „Čo sa týka inzercie na www.zoznamrealit.sk rád by som vyjadril svoju spokojnosť s množstvom a relevantnosťou dopytov, ktoré k nám prichádzajú z tohto realitného portálu. Z nášho pohľadu sa dopyty zo zoznamrealit.sk vyrovnajú kvalitou aj množstvom dopytom z nehnutelnosti.sk."

  Miroslav Veliký

  BUSINESS FOR ALL, Vranov nad Topľou

 • „Portál www.zoznamrealit.sk považujem za moderný inzertný portál, kde ponúkame naše nehnuteľnosti dlhodobo. Oceňujem jazykové mutácie portálu, ktoré pomáhajú vyhľadávať zahraničným klientom nehnuteľnosti. Páči sa mi prehľadný dizajn, ktorý je zameraný na rýchle vyhľadávanie, a potom aj samotné zobrazenie ponuky je orientované na záujemcu o bývanie. Nakoľko návštevnosť zoznamrealit.sk rapídne vzrástla za posledné obdobie, pociťujeme to aj vo zvýšených dopytoch práve zo zoznamrealit.sk. A v neposlednom rade je pre nás dôležitá garancia rovnakej ceny za inzerciu."

  Matej Kucharič

  MAGNUM Real, Bratislava

Návštevnosť ZoznamRealit.Sk sa od januára 2019 zdvojnásobila, realitné kancelárie úspešne budujú svoj portál a postupne začínajú inzerovať len na ZoznamRealit.Sk. Ušetrené prostriedky investujú cez bezplatnú službu Cielená reklama od ZRKS do reklamy na Google a Facebook. Inzercia na ZoznamRealit.Sk je zo všetkých realitných portálov najefektívnejšia a to vďaka kombinácii nízkeho počtu ponúk a vysokej návštevnosti. Čím skôr začnete na ZoznamRealit.Sk inzerovať, tým lepšie budú umiestnené vaše ponuky vo výsledkoch vyhľadávania.
Inzercia pre členov ZRKS len za 249,30 € / rok, bez obmedzenia počtu inzerátov.

Podporiť realitný portál ZoznamRealit.Sk môžete aj vy a to bez finančných nákladov. Pomôžete tak vybudovať predajný kanál, ktorý v budúcnosti môžete za garantovaný poplatok sami využiť.

Chcem podporiť

Staňte sa spolumajiteľmi ZoznamRealit.Sk tým, že vstúpite do ZRKS a získajte cenu za inzerciu priamo garantovanú v Stanovách ZRKS. Pokiaľ využívate realitný softvér, vďaka API rozhraniu sa môžete na portál jednoducho napojiť bez rizika, že o túto možnosť v budúcnosti prídete (garantované Stanovami ZRKS).

 • Som členom ZRKS
 • Nie som členom ZRKS

Vstupný poplatok

€ 0

do odvolania

 • 0 € len dočasne

Ročný poplatok člena ZRKS

€ 60

na rok

 • Platí sa alikvótna časť
 • Online systém
 • Fórum ZRKS
 • Vzorové zmluvy
 • Vzájomné obchodovanie

Neobmedzená inzercia
na ZoznamRealit.sk

€ 249,30

na rok

 • Ročný poplatok
 • Online systém
 • Fórum ZRKS
 • Vzorové zmluvy
 • Vzájomné obchodovanie
 • Neobmedzená inzercia

Neobmedzená inzercia vrátane API rozhrania

€ 415,50

na rok

 • Ročný poplatok
 • Online systém
 • Fórum ZRKS
 • Vzorové zmluvy
 • Vzájomné obchodovanie
 • Neobmedzená inzercia
 • Export/import údajov cez API


V prípade prijatia uchádzača o členstvo v ZRKS do združenia môže nový člen ZRKS požiadať o dobropis cenového rozdielu medzi ročným poplatkom člena a nečlena ZRKS. Rozdiel mu bude poukázaný na bankový účet a najbližší ročný poplatok už bude v zníženej výške.

Požiadať o prihlášku

Objednávka inzercie a API rozhrania

Požiadajte o členstvo v ZRKS, získajte zľavy a výhody!

Byť členom ZRKS sa oplatí! Získajte zľavy na inzerciu a API rozhranie v celkovej výške 100 € a množstvo ďalších výhod. Novozaložené realitné kancelárie majú 50% zľavu z ročného poplatku za inzerciu. Vytvorme spolu komunitu realitných profesionálov a pomôžme si navzájom uľahčiť obchodovanie. Chcem vedieť viac!

Transparentné združenie

Každý mesiac zverejňuje vedenie ZRKS výpis z bankového účtu združenia, členovia môžu voliť a byť volení do vedenia združenia a akákoľvek téma môže byť odkomunikovaná priamo vo fóre ZRKS. Spolu a férovo, bez utajovaní a manipulácií. S vami!

Overený člen ZRKS

Zlatá pečať overeného člena

Všetci členovia sa zaviazali dodržiavať Etický kódex ZRKS, právom teda môžu využívať zlatú pečať Overeného člena ZRKS. Pečať člena je z webu prelinkovaná priamo na stránku ZRKS, kde si klient môže overiť pravosť členstva v ZRKS.

Vzorové zmluvy

Využívaním vzorových zmlúv ZRKS získate transparentnosť podmienok pre klienta a zároveň ako člen ZRKS komunikujete klientom vôľu uzavrieť férovú a vyváženú zmluvu. Vaše dobré úmysly a poctivý zámer je cestou k úspechu a uzavretému obchodu.

Realitné kancelárie, vybudujme si svoj portál!

Nepotrebujeme od vás peniaze, dokonca nemusíte byť ani členom ZRKS, stačí ak si osvojíte myšlienku, že realitné kancelárie by mali mať svoj vlastný realitný portál, kde sú ceny inzercie garantované v stanovách. Prestaneme byť závislí na dobrej vôli komerčných portálov s nestabilnou cenovou politikou a obmedzeniami v exportoch.

Chcem pomôcť!

Novinky