Podporte spoločný portál realitných kancelárií a pomôžte aj svojmu podnikaniu

Realitné kancelárie by mali mať svoj vlastný a silný realitný portál, aby neboli odkázané na dobrú vôľu komerčných portálov, na ktorých sú neustále zvyšované ceny. Okrem vysokých cien je bežnou praxou aj to, že vám portál neumožní exportovať si ponuky z vášho softvéru, ale núti vás využívať softvér, ktorý ponúka. Musíte sa potom rozhodnúť pre jedno, alebo druhé riešenie, nie však na základe kvality, ale na základe toho, kde máte menej obmedzení, prípadne lepšiu cenu.

V prípade, že budú mať realitné kancelárie svoj silný portál s garantovanými cenami a možnosťou exportu z akéhokoľvek systému, vytvorí to tlak aj na komerčné portály a hlavne na kvalitu ich služieb. Profitovať z toho budeme hlavne my – realitné kancelárie, nižšími cenami a kvalitnými službami. Zároveň budeme mať svoj portál, na ktorom nám k tomu, aby sme predali, bude stačiť inzerovať.Ako sa môžem zapojiť?

Veľmi jednoducho a bez toho, aby vás to stálo peniaze. Umiestnite si prosím na svoju stránku niekam do textu odkaz na portál združenia ZoznamRealit.Sk, prípadne banner nášho portálu, alebo len malý odkaz niekam na web. Akákoľvek podpora umiestnením odkazu nám pomôže.

Pokiaľ máte už aktívnu inzerciu na ZoznamRealit.Sk, snažte sa svoje ponuky zdielať na Facebook-u linkom na portál ZoznamRealit.Sk. To iste platí aj pri posielaní ponúk svojim klientom. Čím viac sa náš portál dostane do povedomia, tým skôr dosiahneme náš cieľ.

Ako môžem zapojiť aj iných?

Povedzte kolegom o našom projekte a poproste ich, aby nás podporili. Čím viac nás bude, tým skôr dosiahneme svoj cieľ. Pokiaľ ste členom nejakého združenia, únie, či asociácie, oslovte predstaviteľov s požiadavkou, aby podporili projekt spoločného realitného portálu. My radi v rámci spolupráce podporíme iné združenie vytvorením priestoru na portáli na jeho propagáciu. ZRKS tu nie je na to, aby iným záujmovým organizáciám konkurovalo, ale aby dopĺňalo portfólio výhod vyplývajúcich zo spolupráce všetkých realitných profesionálov.

Registrujte sa, aby sme o vás vedeli!

Každý, kto sa rozhodne spoločný portál podporiť odkazom zo svojej webovej stránky bude v ZRKS po zaregistrovaní evidovaný ako partner portálu. V prípade, že sa raz rozhodne na portáli inzerovať, bude mať z toho výhody v podobe lepšieho umiestnenia ponúk vo výsledkoch vyhľadávania. Preto odporúčame sa zapojiť čo najskôr!

Staňte sa fanúšikom Facebook stránky ZoznamRealit.Sk

Dnes sa boj o vášho klienta a povedomie o značke odohráva hlavne na Facebook-u. Staňte sa preto fanúšikom našej stránky https://www.facebook.com/ZoznamRealit.Sk/ a zdieľajte články a príspevky, ktoré pravidelne uverejňujeme. Pomôžete tým rozšíriť povedomie o ZoznamRealit.Sk a zvýšiť návštevnosť nášho spoločného portálu. Pomôžete tým v neposlednom rade aj sebe.

Objednajte si inzerciu na ZoznamRealit.Sk a podporte aj svoje obchody

Portál funguje viac ako 10 rokov a má svojich stabilných inzerentov. Objednaním inzercie podporíte náš úprimný zámer aj finančne a zároveň budete profitovať z vyššieho objemu dopytov. Navyše získate k inzercii na ZoznamRealit.Sk aj inzerciu v medzinárodnej sieti realitných portálov a tým záujemcov aj zo zahraničia. Využívajte výhody spoločného portálu naplno a získajte databázu ponúk bez obmedzení a s garantovaným API rozhraním.

Registrácia partnera portálu

Realitné kancelárie, vybudujme si svoj portál!

Nepotrebujeme od vás peniaze, dokonca nemusíte byť ani členom ZRKS, stačí ak si osvojíte myšlienku, že realitné kancelárie by mali mať svoj vlastný realitný portál, kde sú ceny inzercie garantované v stanovách. Prestaneme byť závislí na dobrej vôli komerčných portálov s nestabilnou cenovou politikou a obmedzeniami v exportoch.

Chcem pomôcť!

Prečítajte si novinky z realitného sveta