Vznik ZRKS

Združenie realitných kancelárií Slovenska bolo oficiálne založené 1. mája 2014 podpisom zakladateľských listín na Hrade Devín. Zakladajúcimi členmi združenia sú realitné kancelárie a prevádzkovateľ realitného portálu www.ZoznamRealit.Sk.

Združenie realitných kancelárií Slovenska vzniklo za účelom ochrany a obhajovania záujmov realitných kancelárií a maklérov na Slovensku. Cieľom združenia je vniesť do realitného prostredia slušnosť, etiku a férové pravidlá, ktorými sa realitné kancelárie riadia. Vlastným portálom chce dosiahnuť zastabilizovanie cenovej politiky realitnej inzercie a otvoreným API rozhraním možnosť importu a exportu údajov.

O výške vstupného a členského poplatku rozhodujú cez orgány združenia priamo členovia združenia.

Všetky prostriedky vynaložené na chod združenia budú transparentne každý mesiac vo forme výpisu z účtu k nahliadnutiu každému členovi združenia. Združenie nie je založené za účelom zisku, ale za účelom zastupovať väčšinu realitných kancelárií v ich záujmoch.

Vznik ZRKS

Realitné kancelárie, vybudujme si svoj portál!

Nepotrebujeme od vás peniaze, dokonca nemusíte byť ani členom ZRKS, stačí ak si osvojíte myšlienku, že realitné kancelárie by mali mať svoj vlastný realitný portál, kde sú ceny inzercie garantované v stanovách. Prestaneme byť závislí na dobrej vôli komerčných portálov s nestabilnou cenovou politikou a obmedzeniami v exportoch.

Chcem pomôcť!

Novinky