Konferencia ZRKS: Ako neprísť o províziu

Pravidelné stretnutie realitných profesionálov organizované ZRKS.
Konferencia sa už skončila, prečítajte si ako dopadla.Srdečne Vás pozývame na 3. Konferenciu Združenia realitných kancelárií Slovenska, ktorá sa uskutoční v hoteli Malvázia (www.malvazia.sk) pri obci Prievaly.

vo štvrtok 28. až piatok 29. septembra 2017

Program vo štvrtok:
14:00 - Registrácia účastníkov
14:30 - Ako zabrániť, aby realitná kancelária prišla o zaslúženú províziu (JUDr. Milan Ficek)
15:30 - Prestávka
16:00 - Export ponúk na realitné portály po novom (Mag. Marek Šubrt)
17:00 - Relax - bazén, wellness, kolky
19:00 - Kačacina a ochutnávka vín vo vinnej pivnici

Posedenie
Program v piatok:
09:30 - Ako na platenú reklamu na Google a Facebooku (Jakub Gombár)
10:30 - Prestávka
10:45 - Ako získať viac exkluzívnych zmlúv (B.S.B.A. Matej Kucharič)
12:00 - Obed

Konferencia je určená pre majiteľov realitných kancelárií, ktorí si môžu pozvať partnerov alebo spolupracovníkov. Poplatok za konferenciu pre členské realitné kancelárie je 29 EUR/ osoba. Cena zahŕňa program konferencie, občerstvenie a večeru (nie nápoje). Cena pre nečlenské realitné kancelárie je 59 EUR/ osoba. Ak sa realitná kancelária stane členom ZRKS do konca roka 2017, bude jej rozdiel vrátený.

Na konferenciu sa prihlásite uhradením poplatku na číslo účtu SK8011000000002923916139, ako variabilný symbol uveďte IČO Vašej RK.

Konferencia je dvojdňová, ubytovanie si môžete objednať v hoteli Malvázia. Zvýhodnená cena za dvojlôžkovú izbu pre účastníkov konferencie je 85 EUR (vrátane raňajok, parkovania, wellnessu). Ubytovanie objednávajte na rezervacie@malvazia.sk, alebo 0903 90 42 78. Hotel vám záväzne rezervuje izbu až po uhradení poplatku. Keďže počet izieb je obmedzený, odporúčame Vám rezervovať si ubytovanie čo najskôr.

Sledujte udalosť Konferencia ZRKS: Ako neprísť o províziu aj na Facebook-u

Kačacina
Tešíme sa na Vás!

Realitné kancelárie, vybudujme si svoj portál!

Nepotrebujeme od vás peniaze, dokonca nemusíte byť ani členom ZRKS, stačí ak si osvojíte myšlienku, že realitné kancelárie by mali mať svoj vlastný realitný portál, kde sú ceny inzercie garantované v stanovách. Prestaneme byť závislí na dobrej vôli komerčných portálov s nestabilnou cenovou politikou a obmedzeniami v exportoch.

Chcem pomôcť!

Prečítajte si novinky z realitného sveta