Konferencia ZRKS: Ako naštartovať marketing RK?

Pravidelné stretnutie realitných profesionálov organizované ZRKS.
Srdečne Vás pozývame na 4. Konferenciu Združenia realitných kancelárií Slovenska, ktorá sa uskutoční v hoteli Malvázia (www.malvazia.sk) pri obci Prievaly.

vo štvrtok 18. až piatok 19. októbra 2018


Program vo štvrtok:
14:15 - Registrácia účastníkov
14:30 - Novinky v katastri (Andrej Polák, Katastrálny odbor OÚ Piešťany)
15:30 - Prestávka
16:00 - Ako sme naštartovali marketing v našej RK (debata s hosťami)
17:00 - Voľný program (wellness, člnkovanie, kolky)
18:30 - Kačacie hody

Posedenie
Program v piatok:
09:15 - Čo by mali makléri vedieť o zmenách v hypotekárnych úveroch (Radoslav Papánek, hypotekárny špecialista)
10:30 - Prestávka
10:45 - Novinky v ZRKS (Marek Šubrt)


Konferencia je určená pre majiteľov realitných kancelárií, ktorí si môžu pozvať partnerov alebo spolupracovníkov. Poplatok za konferenciu pre členské realitné kancelárie je 29 EUR/ osoba. Cena zahŕňa program konferencie, občerstvenie a večeru (nie nápoje). Cena pre nečlenské realitné kancelárie je 59 EUR/ osoba. Ak sa realitná kancelária stane členom ZRKS do konca roka 2018, bude jej rozdiel vrátený.

Na konferenciu sa prihlásite uhradením poplatku na číslo účtu SK8011000000002923916139, ako variabilný symbol uveďte IČO Vašej RK.

Konferencia je dvojdňová, ubytovanie si môžete objednať v hoteli Malvázia. Zvýhodnená cena za dvojlôžkovú izbu pre účastníkov konferencie je 85 EUR (vrátane raňajok, parkovania, wellnessu). Ubytovanie objednávajte na rezervacie@malvazia.sk, alebo 0903 90 42 78. Hotel vám záväzne rezervuje izbu až po uhradení poplatku. Keďže počet izieb je obmedzený, odporúčame Vám rezervovať si ubytovanie čo najskôr.

Hotel Malvázia je už plne obsadený, ubytovanie si môžete rezervovať v iných zariadeniach v okolí, prehľad nádjete tu https://booki.ng/2CdvgXh

Sledujte udalosť Konferencia ZRKS: Ako naštartovať marketing RK aj na Facebook-u

Kačacina

Realitné kancelárie, vybudujme si svoj portál!

Nepotrebujeme od vás peniaze, dokonca nemusíte byť ani členom ZRKS, stačí ak si osvojíte myšlienku, že realitné kancelárie by mali mať svoj vlastný realitný portál, kde sú ceny inzercie garantované v stanovách. Prestaneme byť závislí na dobrej vôli komerčných portálov s nestabilnou cenovou politikou a obmedzeniami v exportoch.

Chcem pomôcť!

Novinky