Pozvánka na konferenciu ZRKS 2022

Srdečne Vás pozývame na každoročnú konferenciu ZRKS, ktorá sa tentokrát uskutoční vo štvrtok 12. a 13. mája 2022 v hoteli Park v Piešťanoch.

Na konferencii sa od Rasťa Medveďa dozviete ako si správne vyplniť v Google My Business profil realitnej kancelárie a získať tak lepšie umiestnenie svojej firmy v Google.

Z Čiech nám príde lektor realitnej akadémie Zdeněk Fibrich vysvetliť a prakticky ukázať ako vyplniť ponuku nehnuteľnosti a prezentovať týmto spôsobom aj seba ako makléra

O 3D prezentácii nám príde porozprávať a aj v praxi názorne predviesť Matterport Peter Mriňák z realitnej kancelárie Rivers, dozviete sa ako Matterport funguje, koľko stojí a ako sa s ním pracuje.Odporúčame sa prihlásiť čo najskôr, počet miest je limitovaný.


Registrovať sa

Štvrtok 12.5.2022


09:30 - Registrácia a privítanie účastníkov

10:00 – Podanie podnetu na Protimonopolný úrad, zmena v exportoch (Marek Šubrt, predseda Správnej rady ZRKS)

11:00 – Užitočné novinky: Cookie bar, Cielená reklama PLUS, Cenová mapa


12:00 - 13:00 – PRESTÁVKA – obed formou bufetových stolov


13:00 – Nový vzor nájomnej zmluvy

13:30 – Príležitosti pre členov ZRKS (Róbert Ondriáš, Prezident ZRKS)

14:00 – Google My Business - profil realitnej kancelárie (Rasťo Medveď, Google partner)


15:30 – PRESTÁVKA


16:00 – Ako používať Matterport a koľko to stojí (Peter Mriňák, Rivers)


17:00 - VOĽNÝ PROGRAM

18:30 - Večera formou bufetových stolovPiatok 13.5.2022


09:30 - Prezentace zakázky jako vizitka realitního makléře (Zdeněk Fibrich, lektor realitnej akadémie Fibio)

11:00 - Akadémia ZRKS: Kurz makléra

image

Zdeněk Fibrich

Působí jako realitní makléř a lektor v největší české realitní kanceláři M&M reality. Je zakladatelem a lektorem vzdělávacího projektu Fibio - realitní akademie, kde učí makléře moderní obchodní dovednosti, které sám používá ve své každodenní úspěšné praxi. Jako ryba ve vodě se cítí na živých školeních, která jsou vyhledávána díky jeho energii, osobitému humoru a především jejich modernímu obsahu. Má zkušenosti i z managementu, několik let působil mimo jiné i jako regionální ředitel.

image

Rasťo Medveď

Zakladateľ firmy G Riešenia, ktorá je je autorizovaný Google Cloud Partner.
Je špecialista na Google Workspace a Google Certified Trainer 2022.
S nadšením pomáha malým a stredným firmám implementovať a používať nástroje Workspace pre efektívnu tímovú prácu a osobnú produktivitu.
Učí firmy ako si zriadiť a udržiavať bezplatný Firemný profil Google pre lepšiu viditeľnosť vo vyhľadávaní Google, pre zbieranie odporúčaní a referencií od zákazníkov.

Registrovať sa môžete vyplnením
záväznej objednávky

ZRKS je nezisková organizácia a túto konferenciu organizujeme ako benefit pre našich členov. Cena 65 € na osobu je vypočítaná na základe nákladov na prednášajúcich, miestnosť, občerstvenie, obed a večeru. Konferencia je určená pre majiteľov realitných kancelárií, ale vítaní sú aj makléri.

Odporúčame sa prihlásiť čo najskôr. Posledný termín: 10.5.2022.

Ubytovanie

Účastníci konferencie ZRKS majú zľavu na ubytovanie v hoteli Park Piešťany.

Dvojlôžková izba na jednu noc stojí 78 €, ale k dispozícií sú aj jednolôžkové izby a apartmány. Raňajky a vstup do bazéna sú zahrnuté v cene ubytovania. Izbu si môžete rezervovať na office@hotelpark.sk alebo 0903 280 533. Je potrebné nahlásiť, že ide konferenciu ZRKS, mená ubytovaných hostí (deti aj vek) a fakturačné údaje.

Tešíme sa na vás!

Realitné kancelárie, vybudujme si svoj portál!

Nepotrebujeme od vás peniaze, dokonca nemusíte byť ani členom ZRKS, stačí ak si osvojíte myšlienku, že realitné kancelárie by mali mať svoj vlastný realitný portál, kde sú ceny inzercie garantované v stanovách. Prestaneme byť závislí na dobrej vôli komerčných portálov s nestabilnou cenovou politikou a obmedzeniami v exportoch.

Chcem pomôcť!

Prečítajte si novinky z realitného sveta